Jódaqua - 200ml

44 hodnotení
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 
Prírodný produkt, ktorý vám doplní pre telo potrebné zásoby jódu. Vyčerpanie, celková slabosť, bolesti kĺbov, bolesti hlavy, či dokonca začínajúce depresie? Odstráňte všetky tieto problémy jednoduchým riešením. 100 % prírodný extrakt doplní chýbajúcu dávku jódu vo vašom tele a vy budete, ako znovuzrodení.
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €12,90
Ušetríte €2 (–16 %)
€10,90    
Kód tovaru 52
Kategória Výživa
 

Jód je pre ľudské telo doslova životne dôležitý, keďže jeho nedostatok môže spôsobiť hneď niekoľko typov zdravotných problémoch. Dokonca, pri tehotenstve môže spôsobiť smrť nenarodeného dieťaťa v dôsledku nedostatku. Vďaka optimálnemu množstvu jódu v tele sa tvoria hormóny v štítnej žľaze, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho organizmu. A to nie je všetko. Pri nedostatku jódu môže trpieť náš nervový systém a my sme potom oveľa náchylnejší k únave, nervozite či podráždenosti.

A práve na vyriešenie týchto problémov (alebo aj na ich predchádzanie) je tu revolučný prípravok Jódaqua, ktorý je vyvinutý výhradne len z prírodných zdrojov. Hlavnou funkciou tohto prípravku je doplniť do dela chýbajúci jód a nahradiť tak jód, ktorý sa nenachádza v našej výžive.

Revolučnosťou a unikátnosťou výrobku je, že už 1 až 2 ml stačí pre splnenie dennej potreby dospelého človeka. Toto množstvo určila WHO (Svetová zdravotnícka organizácia). Táto doslova zázračná a liečivá voda obsahuje okrem jódu aj veľa mikro prvkov, ktoré spolu synergicky uľahčia jeho lepšie využitie v organizme. Obsah liečivej vody v jednom balení je 200 ml, ktorý v závislosti od dávkovania stačí na 3-6 mesiacov.

Dávkovanie

Dospelým a deťom starším ako 12 rokov sa odporúča 1 – 1,5 ml denne. Počas tehotenstva a dojčenia kľudne môžete zvýšiť dennú dávku na: 2 – 3 ml denne. Je to z toho dôvodu, že pri tehotenstve dostatok jódu pozitívne vplýva aj na vývoj dieťaťa. Dennú dávku následne rozrieďte v pohári pitnej vody, ovocnej šťavy alebo vlažného čaju, a vypite.

Príznaky malého množstva jódu

• strach a úzkosť
• bolesti hlavy
• vnútorná nepokoj
• častá únava
• zvýšená teplota
• nevysvetliteľná svalová slabosť
• svalová bolesť aj na dotyk
• migrujúce bolesti malých a veľkých kĺbov
• veľké vyčerpanie, strata výdrže

Zloženie

Voda, chlorid sodný, chlorid vápenatý, jodid draselný, chlorid horečnatý, síran železnatý, fluorid draselný, síran manganatý.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Dotaz na povod. 2.5.2016 16:44
V zlozeni vidim zmes chemikalii , respektive okrem vody. Rad by som sa dopatral odkial je ten ,, prirodny´´ zdroj chloridov a fluoridu ??
Odpovedať
Avatar autora Re: Dotaz na povod. 2.5.2016 17:09
Dobrý deň pán Michal G. tento produkt obsahuje prírodné chemické prvky ako je horčík, draslík, železo, mangán po 1% a 100% jód. Neobsahuje žiadne chemikálie ako píšete.
Avatar autora Re: Re: Dotaz na povod. 2.5.2016 17:14
Viac o produkte sa dočítate na stránke http://www.jodaqua.sk/