Kaderníctvo (strihanie, styling, farbenie, melírovanie, predlžovanie...)

Strihy
V oblasti strihov a starostlivosti o vlasy u nás nájdete širokú paletu služieb. Máte na výber od poradenstva až po najnáročnejšie strihy, úpravy strihov, detské strihy a na svoje si prídu aj páni, či už s kompletným strihom a masážou vlasovej pokožky.

Farbenie a melírovanie
Každý vlas má rôznu kvalitu, či už zdravý, alebo narušený. Máme k dispozícii širokú škálu farieb a druhov profesionálnej značky L´OREAL. Po osobnej konzultácii vieme odporučiť a aplikovať farbu na docielenie požadovanej kvality a farby vašich vlasov.

-   INOA a INOA SUPRIME
Revolučná technológia S.O.B. (Systém na olejovej báze).
Unikátna technológia doposiaľ nevídaná v profesionálnych farbách na vlasy. Výsledný efekt - presný a predvídateľný výsledok, skutočne studené neutralizujúce odtiene, živé a žiarivé teplé odtiene, výnimočne jednoliaty odtieň od korienkov ku končekom. Krytie bielych vlasov až do 100%. Pre krytie od 70 - 100% bielych vlasov sa kombinuje žiadaný odtieň so základným odtieňom vo vybranej výške tónu.

-   MAJIREL
Je nekonečný výber odtieňov. Výsledkom sú prirodzené a hlboké odtiene, rovnomernosť a jednoliatosť nafarbenia. Krémové zloženie s odľahčeným množstvom amoniaku zaručí 100% prekrytie bielych vlasov. Vďaka IONENE G a INCELL je zaručená dlhotrvajúca ochrana celého
vlasového vlákna. Farba MAJIREL zosvetľuje o 1 - 3 tóny pri dobe pôsobenia 35 minút.

-   LUOCOLOR
Farba plná sviežosti, pohybu a lesku založená na technológii NUTRISCHINE s olejom z hroznových jadierok. Vaše vlasy zosvetlí o 2,5 - 3 tóny a prekryje do 70% bielych vlasov. Jej doba pôsobenia je 20 minút.

-   RICHESSE de DIACOLOR, Hi. RICHESSE
Jemné ošetrujúce farby bez amoniaku. Hĺbková starostlivosť a dlhodobý lesk s jemnými farebnými efektmi. Vlasy nafarbí bez zosvetlenia, čiže bez efektu odrastajúcich korienkov. Počas doby pôsobenia 20 minút majú schopnosť kryť biele vlasy do 50%.

-   PLATINIUM
Žiarivé a zdravé blond vlasy, po ktorých ženy túžia. Výnimočným zložením a technológiou NUTRICERIDE. Bielym včelím voskom docielime celkové odfarbenie a vytvorenie výrazných melírov. Schopnosť zosvetlenia až o 7 tónov, zabezpečí čistý a rovnomerný výsledok po celej dĺžke vlasového vlákna. Doba pôsobenia tejto služby je 40 až 50 minút.

Preparácia vlasov (Dulcia Advanced Ionéne G)
Nová dlhotrvajúca a posilňujúca formula vyvinutá pre preparáciu od L´Oreal Professionnel. Táto formula v dulcia advanced spojuje molekulu Ionéne G, a jej ochranné vlastnosti s ochranným štítom. Ionéne G - preniká hlboko do vnútra vlasu a vyplní poškodené časti vlasového vlákna, aby tak bolo zabránené úniku proteínou a lipidov. Týmto Dulcia Advanced zaisťuje lepšiu kozmeticitu vlasového vlákna pri preparácií.

Špeciálne kúry
Na dodanie vašim vlasom zdravie, žiarivú farbu a lesk odporúčame rôzne kúry, masky a ošetrenia.

-   Maska na vlasy
je bezkonkurenčná regenerácia vlasov aplikáciou masky.

-   BOTOX na vlasy FIBERCEUTIC
Exkluzívna starostlivosť a regenerácia chemicky narušených vlasov.

-   FORCE REFIL
Aplikácia koncentrátu pre dodanie sily a vitality krehkým vlasom.

-   POWER DOSE
Kokteil vitamínov pre hĺbkovú regeneráciu vlasov.

-   CATAPLASMA
Aplikácia ošetrujúceho zábalu pre lesk farbených vlasov.

-   COVER 5
je aplikovanie pánskej farby na vlasy pre prirodzené prekrytie šedivých vlasov

Revolučná NOVINKA - STEAM POD HAIR CARE AND STYLING, vďaka patentovanej technológií vpravovania Keratínu pomocou vysokotlakovej pary, vaše vlasy zacelí, uhladí a zregeneruje, aby boli krajšie, jemnejšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Neváhajte a pozdvihnite svoju ženskosť k nebesám s hodvábne hebkými, zdravými a dokonale vyzerajúcimi vlasmi!

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov
Nová metóda EUROLOOK poskytuje šetrné predĺženie a zahustenie vlasov ktoré vám zabezpečí krásne dlhé a husté vlasy vyzerajúce úplne prirodzene.