Kozmetika (ošetrenie, depilácia)

V salóne pracujeme s nemeckou profesionálnou značkou ALCINA, ktorá má v oblasti pleťovej a dekoratívnej kozmetiky viac ako 100 ročnú tradíciu. Prípravky sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a vývojovom centre Dr. Wolff a testované na klinikách v SNR.

Sortiment značky je zostavený tak, aby pokryl všetky požiadavky a potreby klienta. Je zameraný na všetky vekové kategórie s možnosťou kombinovať a zároveň prispôsobiť sa potrebám vašej pleti nie len v konkrétnom období ale hlavne k momentálnemu stavu pleti.
Kozmetička Vám doporučí ošetrenie tak, aby bolo cielené a orientované na daný problém pleti a dosiahol sa kladný výsledok. Budete vopred oboznámení s cenou ošetrenia, priebehom, dĺžkou trvania a hlavnými zložkami použitých profesionálnych prípravkov.
Ošetrenia ktoré ponúkame sú od základného čistenia pleti až po luxusné ošetrenia kolagenovými prípravkami.

Hĺbkové čistenie pleti
Dôkladné a šetrné očistenie vašej pleti a odstránenie problému s akné či inými nerovnosťami pleti.

Kompletné ošetrenie hĺbkové čistenie
je spojené s masážou tváre a dekoltu, doplnené výživnou starostlivosťou o pleť špeciálnou kozmetikou ALCINA.

Mikromasáž očného okolia
Starostlivosť o očné okolie na unavené a namáhané oči, spojené s masážou a aplikáciou kolagenových vankúšikov, ktoré zosvetlí očné okolie (kruhy pod očami) a vypne vrásky.

Intenzívne kúrové ošetrenia
poúkame podľa typu a stavu pleti s použitím vysoko kvalitných výživových koncentrátov.

Liftingové ošetrenie
napomahajú k spevneniu a vyhladeniu zrelej pleti. V ošetrení je obsiahnutá relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu s použitím kolagenových prúžkov, ktoré sa aplikujú priamo na na vrásky.

Anti-stress ošetrenie
dodáva telu pozitívnu energiu. Blahodárne a výživné ošetrenie ukľudňuje napätú pleť relaxačnou antistresovou masážou tváre, krku, dekoltu a rúk. Pleť ostane svieža, rozžiarená a oddýchnutá.