Kubatul Pix sprej - 150ml

2 hodnotenia
 
 
Kubatol pix sprej je kožný sprej s dezinfekčným účinkom. Obsahuje bukový decht, lokálne dezinfikuje. Po aplikácii sa na postihnutom mieste vytvorí plastický kryt, ktorý chráni pred prístupom vlhkosti a vonkajším vplyvov, ale nebráni perspirácii kože.
€4,90    
Kód tovaru 49
Kategória Domaci maznacikovia
 

Kožné spray s dezinfekčným účinkom, ktorý obsahuje lázku bukový decht, lokálne dezinfikuje. Pomocné látky obsiahnuté v spreji vytvárajú nad miestom zásahu plastický kryt, ktorý chráni pred prístupom vlhkosti a vonkajších vplyvov, ale nebráni perspirácii kože. Vysúšacia a dezinfekčné účinky bukového dechtu spolu s vytvoreným mikroklímou podporujú blahodarne rýchlosť regenerácie ošetrovaného miesta.

Používa sa na dezinfekciu plošných odrenín alebo miest postihnutých dermatomykóza, na dezinfekciu poranení spôsobených kanibalizmom zvierat, pre kozmetické úpravy paznechtov, ako pomocný prostriedok pri kopytnej chirurgii

Použitie: pred pouzitim je porebné nádobku pretrepať a drža´t vo zvislej polohe. Prípravok sa nanáša stalčením rozprašovača proti smeru srsti alebo peria vo vzdialenosti 15-20cm.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: