Naše služby

MY SALON - salón pre celú rodinu je priestorom, v ktorom vám poskytneme služby z oblasti starostlivosti o krásu spojenú s relaxom v príjemnom prostredí s kvalifikovaným personálom a za prijateľné ceny. V salóne poskytujeme nasledovné služby:

- Kaderníctvo
- Kozmetika
- Vizáž a poradenstvo
- Permanentný make-up
- Manikúra a nechtový dizajn
- Pedikúra

KADERNÍCTVO

Strihy
V oblasti strihov a starostlivosti o vlasy u nás nájdete širokú paletu služieb. Máte na výber od poradenstva až po najnáročnejšie strihy, úpravy strihov, detské strihy a na svoje si prídu aj páni, či už s kompletným strihom a masážou vlasovej pokožky.

Farbenie a melírovanie
Každý vlas má rôznu kvalitu, či už zdravý, alebo narušený. Máme k dispozícii širokú škálu farieb a druhov profesionálnej značky L´OREAL. Po osobnej konzultácii vieme odporučiť a aplikovať farbu na docielenie požadovanej kvality a farby vašich vlasov.

-   INOA a INOA SUPRIME
Revolučná technológia S.O.B. (Systém na olejovej báze).
Unikátna technológia doposiaľ nevídaná v profesionálnych farbách na vlasy. Výsledný efekt - presný a predvídateľný výsledok, skutočne studené neutralizujúce odtiene, živé a žiarivé teplé odtiene, výnimočne jednoliaty odtieň od korienkov ku končekom. Krytie bielych vlasov až do 100%. Pre krytie od 70 - 100% bielych vlasov sa kombinuje žiadaný odtieň so základným odtieňom vo vybranej výške tónu.

-   MAJIREL
Je nekonečný výber odtieňov. Výsledkom sú prirodzené a hlboké odtiene, rovnomernosť a jednoliatosť nafarbenia. Krémové zloženie s odľahčeným množstvom amoniaku zaručí 100% prekrytie bielych vlasov. Vďaka IONENE G a INCELL je zaručená dlhotrvajúca ochrana celého
vlasového vlákna. Farba MAJIREL zosvetľuje o 1 - 3 tóny pri dobe pôsobenia 35 minút.

-   LUOCOLOR
Farba plná sviežosti, pohybu a lesku založená na technológii NUTRISCHINE s olejom z hroznových jadierok. Vaše vlasy zosvetlí o 2,5 - 3 tóny a prekryje do 70% bielych vlasov. Jej doba pôsobenia je 20 minút.

-   RICHESSE de DIACOLOR, Hi. RICHESSE
Jemné ošetrujúce farby bez amoniaku. Hĺbková starostlivosť a dlhodobý lesk s jemnými farebnými efektmi. Vlasy nafarbí bez zosvetlenia, čiže bez efektu odrastajúcich korienkov. Počas doby pôsobenia 20 minút majú schopnosť kryť biele vlasy do 50%.

-   PLATINIUM
Žiarivé a zdravé blond vlasy, po ktorých ženy túžia. Výnimočným zložením a technológiou NUTRICERIDE. Bielym včelím voskom docielime celkové odfarbenie a vytvorenie výrazných melírov. Schopnosť zosvetlenia až o 7 tónov, zabezpečí čistý a rovnomerný výsledok po celej dĺžke vlasového vlákna. Doba pôsobenia tejto služby je 40 až 50 minút.

Preparácia vlasov (Dulcia Advanced Ionéne G)
Nová dlhotrvajúca a posilňujúca formula vyvinutá pre preparáciu od L´Oreal Professionnel. Táto formula v dulcia advanced spojuje molekulu Ionéne G, a jej ochranné vlastnosti s ochranným štítom. Ionéne G - preniká hlboko do vnútra vlasu a vyplní poškodené časti vlasového vlákna, aby tak bolo zabránené úniku proteínou a lipidov. Týmto Dulcia Advanced zaisťuje lepšiu kozmeticitu vlasového vlákna pri preparácií.

Špeciálne kúry
Na dodanie vašim vlasom zdravie, žiarivú farbu a lesk odporúčame rôzne kúry, masky a ošetrenia.

-   Maska na vlasy
je bezkonkurenčná regenerácia vlasov aplikáciou masky.

-   BOTOX na vlasy FIBERCEUTIC
Exkluzívna starostlivosť a regenerácia chemicky narušených vlasov.

-   FORCE REFIL
Aplikácia koncentrátu pre dodanie sily a vitality krehkým vlasom.

-   POWER DOSE
Kokteil vitamínov pre hĺbkovú regeneráciu vlasov.

-   CATAPLASMA
Aplikácia ošetrujúceho zábalu pre lesk farbených vlasov.

-   COVER 5
je aplikovanie pánskej farby na vlasy pre prirodzené prekrytie šedivých vlasov

Revolučná NOVINKA - STEAM POD HAIR CARE AND STYLING, vďaka patentovanej technológií vpravovania Keratínu pomocou vysokotlakovej pary, vaše vlasy zacelí, uhladí a zregeneruje, aby boli krajšie, jemnejšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Neváhajte a pozdvihnite svoju ženskosť k nebesám s hodvábne hebkými, zdravými a dokonale vyzerajúcimi vlasmi!

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov
Nová metóda EUROLOOK poskytuje šetrné predĺženie a zahustenie vlasov ktoré vám zabezpečí krásne dlhé a husté vlasy vyzerajúce úplne prirodzene.

KOZMETIKA

V salóne pracujeme s nemeckou profesionálnou značkou ALCINA, ktorá má v oblasti pleťovej a dekoratívnej kozmetiky viac ako 100 ročnú tradíciu. Prípravky sú vyvíjané vo vlastnom výskumnom a vývojovom centre Dr. Wolff a testované na klinikách v SNR.

Sortiment značky je zostavený tak, aby pokryl všetky požiadavky a potreby klienta. Je zameraný na všetky vekové kategórie s možnosťou kombinovať a zároveň prispôsobiť sa potrebám vašej pleti nie len v konkrétnom období ale hlavne k momentálnemu stavu pleti.
Kozmetička Vám doporučí ošetrenie tak, aby bolo cielené a orientované na daný problém pleti a dosiahol sa kladný výsledok. Budete vopred oboznámení s cenou ošetrenia, priebehom, dĺžkou trvania a hlavnými zložkami použitých profesionálnych prípravkov.
Ošetrenia ktoré ponúkame sú od základného čistenia pleti až po luxusné ošetrenia kolagenovými prípravkami.

Hĺbkové čistenie pleti
Dôkladné a šetrné očistenie vašej pleti a odstránenie problému s akné či inými nerovnosťami pleti.

Kompletné ošetrenie hĺbkové čistenie
je spojené s masážou tváre a dekoltu, doplnené výživnou starostlivosťou o pleť špeciálnou kozmetikou ALCINA.

Mikromasáž očného okolia
Starostlivosť o očné okolie na unavené a namáhané oči, spojené s masážou a aplikáciou kolagenových vankúšikov, ktoré zosvetlí očné okolie (kruhy pod očami) a vypne vrásky.

Intenzívne kúrové ošetrenia
poúkame podľa typu a stavu pleti s použitím vysoko kvalitných výživových koncentrátov.

Liftingové ošetrenie
napomahajú k spevneniu a vyhladeniu zrelej pleti. V ošetrení je obsiahnutá relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu s použitím kolagenových prúžkov, ktoré sa aplikujú priamo na na vrásky.

Anti-stress ošetrenie
dodáva telu pozitívnu energiu. Blahodárne a výživné ošetrenie ukľudňuje napätú pleť relaxačnou antistresovou masážou tváre, krku, dekoltu a rúk. Pleť ostane svieža, rozžiarená a oddýchnutá.

VIZÁŽ A PORADENSTVO

Profesionálne líčenie
V našom salóne sa môžete dať nalíčiť profesionálnou vizážistkou na rôzne príležitosti - ponúkame denné, večerné, slávnostné líčenie na plesy, stužkové, svadobné líčenie atd. a komplexné poradenstvo v oblasti vizáže.

Profesionálny permanentný make-up
Permanentný make-up je kozmetická procedúra, ktorá spočíva vo vpravovaní pigmentov do pokožky ( asi 0,3 až 0,6 mm) špeciálnym tetovacím prístrojom. Pomocou premanentného make-upu dosiahneme zvýraznenie určitých čŕt tváre ( obočie, očné linky, kontúry pier) a naopak koriguje drobné nedokonalosti a chybyčky krásy.

MANIKÚRA A NECHTOVÝ DIZAJN

V oblasti starostlivosti o nechty a ruky ponúkame odborné ošetrenie kože a nechtov rúk. Našim klientom je poskytovaná špecializovaná starostlivosť s kvalitnými prípravkami a značkovou kozmetikou Astonishing a ORLY.

Poskytujeme regeneráciu, hydratáciu a výživu vašim rukám pomocou rôznych masiek a termo zábalov.
Starostlivosť o nechty pomocou špeciálnych UV gélov ako modeláž, predĺženie nechtového lôžka, spevnenie prírodných nechtov, vytvarovanie nechtov do požadovanej dĺžky a tvaru ako, aj zdobenie - Nail Art.

ORLY Gel FX
manikúra plná vitamínov - veľa úžasných odtieňov , ktoré sa dokonale zhodujú s najpredávanejšími farbami lakov na nechty. Gélový UV lak pre perfektne upravené ruky a nohy po dobu až 14 dní. Toto revolučné zloženie je plné vitamínov, nechty vyživuje vďaka objavu prvkov zabezpečujúcich trvanlivosť, pevnosť a luxusný lesk.

PEDIKÚRA

Pedikúra - mokrá pedikúra
Kvalifikované ošetrenie kože nechtov na nohách a prípadné odstránenie niektorých vád (kurie oko, otlak, zarastajúce nechty). Klientovi je poskytnuté aj odborné poradenstvo v oblasti následnej starostlivosti o nohy.

WELLNESS MANIKÚRA A WELLNESS PEDIKÚRA
Táto relaxačná procedúra na ruky a nohy sa stáva čoraz viac obľúbenejšou. Je určená pre unavené nohy, ruky a na hydratáciu suchej a popraskanej kože so špeciálnymi prípravkami navodzujúce relax a oddych prostredníctvom masáže a špeciálnych termo zábalov. Vaše ruky a nohy budú svieže, posilnené a regenerované.