KÉRASTASE THÉRAPISTE - zbraň na extrémne poškodené vlasy

Túžba po dokonalých vlasoch mnoho dám vedie k pravidelnému podstupovaniu rozličných vlasových procedúr využívajúcich agresívne chemické látky či vysoké teploty. Tie síce vytvoria dočasný efekt krásnych vlasov, no zároveň ich vystavia obrovskému šoku, ktorý sa postupne prejaví oslabením vlasovej štruktúry, v horšom prípade až jej hĺbkovou deštrukciou. Našťastie, kozmetické laboratória neustále pracujú na produktoch, ktoré by zničené vlasy dokázali obnoviť. To najlepšie, čo v súčasnosti trh s vlasovou kozmetikou ponúka, je unikátny rad KÉRASTASE Résistance THÉRAPISTE určený práve na obnovu extrémne poškodených vlasov.

Významný objav spôsobil revolúciu vo vlasovej kozmetike

Dlhé roky sa myslelo, že štruktúru vlasu tvorí najmä ceramid a keratín. Laboratórnymi štúdiami sa však zistilo, že viac než 50% obsahu vlasov pozostáva zo špeciálnych proteínov spojených s keratínom. Práve na tento objav okamžite zareagovala značka KERASTASE a vyvinula produktový rád THÉRAPISTE. Jeho hlavnou zložkou je špeciálna formula FIBRE-KAP, ktorá dokáže nahradiť zničené vlasové proteíny. Tá je obohatená o extrakt s názvom SAP pochádzajúci z rastliny vyznačujúcej sa obrovskou schopnosťou regenerácie. Uvádza sa, že táto rastlina sa dokáže plne prebrať do života aj po desiatich rokoch v stave blízko odumretia. Kombinácia týchto dvoch látok je preto naozaj silnou zbraňou, ktorá sa postará o obnovenie aj tých najvýraznejšie zničených vlasov.

Šampón THÉRAPISTE čistí, regeneruje a nádherne rozvoniava

Základným produktom radu THÉRAPISTE na obnovu silne poškodených vlasov je šampón BAIN THÉRAPISTE. Šampón vás ihneď po otvorení prekvapí nádhernou vôňou  a pri aplikácií veľmi jemným a citlivým pôsobením. Výborne pení, odstraňuje nečistoty a mastnotu, vlasom dodáva látky potrebné pre ich regeneráciu a zanecháva ich mäkké a hebké na dotyk. Pri extrémne slabých vlasoch sa odporúča pred umývaním šampónom naniesť kondicionér SOIN PREMIER THÉRAPISTE.

kerastase therapiste

Regeneráciu vlasov podporíte používaním masky či špeciálneho séra

Ak chcete urýchliť regeneračný proces a vylepšiť jeho výsledok, je vhodné okrem šampónu používať aj sérum či masku THÉRAPISTE. Masku po umytí vlasov aplikujte na dolnú polovicu vlasov a nechajte pôsobiť 5 až 10 minúť. Následne ju zmyte vlažnou vodou. Len za takýto krátky čas dokáže vlasy zregenerovať a účinne hydratovať, vďaka čomu nielenže získajú atraktívny vzhľad, no zároveň sa vám výrazne uľahčí ich ďalšia úprava. Posledný produkt z radu je sérum THÉRAPISTE, je určený na ošetrenie končekov vlasov. Sérum spája olejovitú kvapalinu a jemný krém, ktoré si na prst nanesiete jedným stlačením dvojitej pumpičky. Tieto dve zložky poskytnú končekom nevyhnutnú výživu a zároveň ich ochránia napríklad aj voči pôsobeniu vysokých teplôt až do 230°C.

therapiste kerastase

Trápia aj vás nadmerne poškodené vlasy? Vyskúšajte vlasovú kozmetiku KÉRASTASE Résistance THÉRAPISTE a skoncujte s nimi raz a navždy.