Moderná a luxusná starostlivosť o vlasy

Značka KERASTASE bola už od vzniku pokladaná za veľmi luxusnú a účinnú, využívajú ju okrem profesionálnych kaderníkov a vizážistov aj známe celebrity ako je Taylor Swift.  Značka je zaradená do kategórie profesionálnych výrobkov, patrí sem ešte jeho veľký konkurent L’Oréal Professionnel.

Kerastase ponúka riešenie pre všetky typy vlasov, či už sú oslabené, suché, mastné, kučeravé a podobne. Značka nezabúda ani na časté problémy s vlasmi, ako sú lupiny, vypadávanie vlasov pretože obsahuje kombináciu vysokoúčinných látok pre najrôznejšie problémy.

Každá žena si môže vybrať z bohatého výberu produktov svoj obľúbený, ktorú radu kozmetiky by som odporučila Vám ?

NUTRITIVE – dokonalá výživa suchých a citlivých  vlasov
Rada NUTRITIVE obsahuje výťažok z extraktu materinej kašičky, nová technológia Gluco Seek dodáva zdravý vzhľad a energiu vlasom.  Obsahuje protidy pre výživu a hebkosť , lipidy ponúknu vlasom ochranu pred vysušovaním, produkt, ktorý odporúčam z tejto rady je Nutritive Oléo-Relax Masque.

Nutritive Oléo-Relax Masque

RÉSISTANCE – regenerácia pre veľmi poškodené a lámavé vlasy
Vracia vaším vlasom dlhodobú stratenú silu, hebkosť a vitalitu, Vita-Ciment Topseal obnovuje vnútornú a vonkajšiu štruktúru vlasového vlákna. Odporúčame produkt Resistance Bain Force Architecte

Resistance Bain Force Architecte

ELIXIR ULTIME – technológia Oléo-Complexe obsahuje 4 zložky ktoré majú zjemňujúce a antioxidačné zložky. Vaše vlasy budú konečné poddajné a lesklé ako nikdy pred tým pomocou produktu Elixir Ultime olej na vlasy.

elixir ultime

Značka KERASTASE vďaka svojmu širokému sortimentu patrí medzi najlepšich predajcov kozmetiky.

Máte radi luxus ? Skvelý darček pre svojích blízkych, fotka v kryštáli .