Nový rad ochrannej kozmetiky

V horúce slnečné dni vašej pokožke zaručí dôkladnú ochranu jedinečná rada opaľovacej kozmetiky Trioderm Sun. Unikátny spôsob aplikácie pomocou 360° spreja, v bezpečnom balení odolnom voči vysokým teplotám, umožňuje bezproblémovú a rovnomernú aplikáciu, ktorú oceníte pri natieraní chrbtu či zadnej časti nôh. Kompletná rada prípravkov je vhodná aj pre deti s citlivou pokožkou, minimalizuje podráždenie a vznik slnečnej alergie.

Trioderm Sun mlieko na opaľovanie v spreji SPF20 a SPF30 – sú vodeodolné mlieka strednej a vysokej ochrany pred spálením a následným starnutím pokožky. Výživné bambucké maslo regeneruje pokožku, vitamín E obmedzuje vplyv voľných radikálov.

Trioderm Sun mlieko po opaľovaní – sprej na ochladenie a hydratáciu pokožky vďaka oleju z marhuľových jadierok a aloe vera regeneruje podráždenie. D-panthenol a alantoin ukľudňujú vrstvy kože vystavené žiareniu. Hydrovance a aloe vera poskytujú potrebnú hydratáciu, ktorá zabezpečí dlhotrvajúci efekt krásneho opálenia.

Trioderm Sun Panthenol sprej – s výťažkom z nechtíka lekárskeho, rakytníka, vitamínom 3 a olivovým olejom má nezameniteľný liečivý účinok na slnkom podráždenú pokožku. Zmierňuje pocity popálenia efektom ochladenia.

Trioderm Sun Panthenol gel v spreji – karbomerový chladivý prípravok vo forme gélového spreja pomocou makadamového, olivového a pupalkového oleja priemieňajú začervenanú pokožku na dlhotrvajúce hnedé opálenie spolu s obsahom liečivých látok podporujúcich hĺbkovú regeneráciu po nadmernom slnení.

Značka AVEFLOR

Česká spoločnosť AVEFLOR, a.s. už od roku 1995 vo svojich laboratóriách vyvíja kvalitné prípravky a ponúka na trhu výrobky etablovaných značiek z oblasti veterinárnej kozmetiky, zdravotníckych pomôcok, dermatokozmetiky a najnovšie aj opaľovacej kozmetiky podľa najnovších trendov. Výroba je certifikovaná podľa noriem.