STOP parazitov u psov a mačiek

Najlepší priateľ človeka a zároveň najčastejší domáci zvierací spoločník. Či vás váš psík budí v posteli olizovaním tváre alebo štekotom zvonku, vždy vám zlepší náladu. Čo však spraviť pre to, aby ste spríjemnili dni vy jemu?

Ako iste viete, psíky sú veľmi vďačné stvorenia. Ich náklonnosť si vieme získať pomerne ľahko – stačí plná miska chutných granúl. Dobrá výživa a výcvik však nie sú jediné veci, ktorým by sme mali venovať zvýšenú pozornosť. Srsť a pokožka sú nezanedbateľnou súčasťou starostlivosti o domácich maznáčikov, bez ohľadu na ich veľkosť či rasu. Ako im teda najlepšie zabezpečiť tú najvyššiu ochranu a zároveň kvalitné ošetrenie? ARPALIT NEO ponúka rad efektívnych prípravkov pre všetky nepotravinárske zvieratá, najmä pre psov, vtákov, plazov a iných drobných živočíchov, vrátane mláďat od veku 2 mesiacov, na báze najnovších poznatkov o pôsobení insekticídnych látok, ktoré poskytujú dlhotrvajúci účinok proti nežiadúcim parazitom, či nimi prenášanými zákernými chorobami ohrozujúcich nie len život zvieratka, ale aj zdravie vás a vašich blízkych.

Pri pravidelnom používaní výrobkov ARPALIT NEO ochránite svojho domáceho maznáčika vďaka účinným látkam ako permetrín a fenoxykarb pred blchami, kliešťami, všenkami a čo viac, zároveň ich efektívne likvidujete vo všetkých ich vývojových stupňoch. Okrem ochrany pred nepríjemnými ektoparazitmi rozmaznávate svojho miláčika D-panthenolom, ktorý dodáva pokožke, srsti a periu zvieraťa potrebnú výživu, a silikónovou zložkou, ktorá sa na povrchu srsti postará o lesklý film zabraňujúci dehydratácii.

Do portfólia veterinárnych prípravkov ARPALIT patria:

Arpalit Neo: šampón s extraktom z listov čajovníka – určený na mytie srsti kožušinových zvierat, s vitamínmi B3 a B5, nenahraditeľným účinkom extraktu z listov čajovníka, olivovým olejom, elastínom a neutrálnym pH. Srsť po pravidelnom ošetrení nadobúda jasnú farbu, zdravý lesk a získava jemnosť a pevnosť. Pre zvýšenie účinku odporúčame po umytí aplikovaťArpalit Neo kondicionér s extraktom z listov čajovníka.

Arpalit Neo: šampón proti parazitom s bambusovým extraktom – určený na hubenie známych ektoparazitov vďaka ovicidnému a larvicidnému účinku. S prídavkom vitamínov B3 a B5, bambusovým extraktom, olivovým olejom a elastínom je rýchlym a efektívnym prostriedkom na ošetrovanie a čistenie srsti. Účinok jemnej, pružnej, lesklej a hlavne zdravej srsti predlžujú prípravky Arpalit Neo spray a Arpalit Neo pena.

Apralit Neo: repelentný sprej – odpudzuje bodavý hmyz. Vďaka biopesticídnej látke ochráni pred komármi a kliešťami nie len vášho domáceho miláčika, ale dokonca aj vás.