Perspi Guard Sensitive 50ml (bez alumínia a alkoholu)

75 hodnotení
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 

Jedinečná novinka medzi antiperspirantami bez alkoholu a alumínia. Perpsi-Guard sensitive je dokonalý ochranca, ktorý zanechá vaše podpazušie ľadovo chladným za akejkoľvek situácie v akomkoľvek teplom počasí. Jedinečný antiperspirant je dokonale navrhnutý, aby nedráždil, ani tie najcitlivejšie typy pokožky.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €29,90
Ušetríte €5,40 (–18 %)
€24,50    
Kód tovaru 526
Výrobca Perspi
Kategória Nadmerné potenie
 

Ako jedny z mála na slovenskom trhu vám prinášame úplne nový antiperspirant vo forme gélu, ktorý neobsahuje alkohol a dokonca ani hliník. Jeho hlavným účinkom je pomoc pri nadmernom potení, kedy zabraňuje ďalšiemu poteniu a dokonale kryje a potláča zápach. Vďaka tomu, že neobsahuje alkohol, tak nevysušuje pokožku a správa sa k nej veľmi citlivo. Môžete ho teda smelo použiť a roztrieť na tvár, kde iné klasické antiperspiranty používať nie je vhodné.

Ako tento revolučný prípravok funguje?

Je všeobecne známe, že nadmerné potenie spôsobuje veľmi veľa vytvorenej látky acetylcholín. Jedná sa o chemický neurotransmiter, ktorý sa vytvára v tele a určuje nášmu nervovému systému, kedy telo potrebuje pot na ochladenie. Perspi Guard Sensitive účinkuje identicky ako aj injekcie botulotoxínu, ktoré pomáhajú blokáciou proteínov k zníženiu potenia. Avšak je nutné podotknúť, že z tohto gélu nemusíte mať strach ako zo zbytočných injekcií. Mnohé výskumy odborníkov ďalej dokázali, že Perspi-Guard sensitive má rovnakú účinnosť ako silné antiperspiranty, ktoré obsahujú 10% chloridu hlinitého. Preto je tento liek tak atraktívny oproti bežným antiperspirantom neobsahujúcim hliník, keďže tie ponúkajú iba obmedzenú ochranu proti potu a zápachu.

Pre koho je tento produkt určený?

Tento prípravok Neobsahuje hliník ani alkohol. Ak máte citlivú pokožku, trpíte ľahkým až stredným potením alebo máte alergiu na zloženie iných antiperspirantov je pre vás ideálnou voľbou. Možno ho použiť na všetky problémové miesta na tele vrátane tváre. Ak trpíte nadmerným potením, odporúčame použiť Perspi-Guard Antiperspirant.

Ako prípravok používať?

Prípravok sa aplikuje na noc na suchú a čistú pokožku. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete gél aplikovať denne po dobu 3-4 týždňov. Akonáhle začne prípravok účinkovať, stačí ho aplikovať každý druhý večer. 50 ml gélu vydrží takmer celé dva mesiace.

Ďalšie informácie o Perspi Guard Sensitive:

• Je veľmi jemný, zároveň veľmi účinný a pritom citlivý ku koži
• vhodný na všetky problematické miesta vrátane tváre
• účinne funguje aj na pokožke hlavy, v podpazuší, na rukách a na nohách

Zloženie: Voda, glycerín, pentapeptid CH3 (obsahuje vodu, glycerín, pentapeptid-3, caprylyl glykol), acetyl hexapeptid-3, čistený dietylénglykol glykol monoethyl éter, esenciálne citrónový olej, vonný čajovníkový olej, PEG 40 alebo sorbitan monolaurátu, PEG-8 kyselina kaprylová / kaprinová, glyceridy, laureth-9, sorbát draselný, sodný EDTA, alkyl akrylátový crosspolymer, kyselina mliečna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: