Perspi Guard sprchový krém 200ml

6 hodnotení
 
Novinka Tip Zväčšiť
 
Obľúbený sprchový krém zanecháva pri aplikácii jemnú penu, v ktorej do pokožky uvoľňuje potrebné vitamíny a vašu pokožku dokonale regeneruje. Jeho antibakteriálne účinky sú zárukou toho, že je vhodné ho použiť na akokoľvek jemný typ pokožky.
€6,50    
Kód tovaru 527
Výrobca Perspi
Kategória Nadmerné potenie
 

Dajte ráznu stopku baktériám a zápachu! Začnite používať tento skvelý antibakteriálny sprchový krém a určite oceníte jeho účinok. antibakteriálny sprchový krém Perspi-Guard bol vyvinutý tak, aby čistil pokožku a eliminoval nepríjemný telesný zápach na problematických miestach, ako je podpazušie a chodidlá.

Vôbec sa nejedná sa o štandardný sprchový gél, ktorého účinky sú badateľné len pár hodín po sprche či kúpeli. Jedná sa o špeciálny produkt eliminujúci telesný zápach, špeciálne navrhnuté pre použitie v kombinácii s antiperspirantom Perspi-Guard (tento produkt samozrejme tiež nesmie chýbať našej ponuke) pre kontrolu nadmerného potenia, vlhkosti a nepríjemných pachov, spôsobených nadmerným potením. Ďalej môžeme sprchový krém Perspi Guard označiť ako „unisex“, pretože je vhodný ako pre mužov, tak aj pre nežnejšie pohlavie.

Perspi Guard krém môžete používať denne pre zníženie alebo úplné odstránenie telesného zápachu. Vďaka antibakteriálnym zložkám, je používanie Body Wash určené na boj s telesným zápachom a nie ako bežný sprchový prípravok. Bežné sprchové gély a telové mydlá nie sú schopné účinne odstrániť silný telesný zápach. Na krátku dobu pokožku iba navoňajú, čo ani zďaleka nerieši problém. Ťažkosti s telesným zápachom spôsobeným potom sa nazýva bromhidróza. Keď sa potíme, formujú sa na pokožke baktérie, ktoré vytvárajú enzýmy. Tieto enzýmy produkujú pri kontakte so vzduchom lipidy, ktoré sú príčinou nepríjemného telesného zápachu.

Perspi-Guard Antibacterial Body Wash môže byť použitý na všetky normálne typy pleti na problémových miestach ako je podpazušie, chodidlá alebo triesla.

Zloženie

Perpsi-Guard Antibacterial sprchový krém obsahuje tieto kľúčové zložky: Coconut dietanol amid, tokoferol, kyselina citrónová, chlorid sodný, CAB, lanolín alkohol, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerín, Parfum, Aqua. Triclosan (0,2%).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: