Perspi Rock natural deodorant 60g

73 hodnotení
 
Novinka Tip Zväčšiť
 
Jedinečný deodorant vytvorený na báze morskej soli, ktorý vás zbaví prebytočných pachov a nepríjemných máp v podpazuší. Tento deodorant dokonale neutralizuje pachy a je jemný ku každému typu pokožky. Doprajte si pohodlie aj v tých najvypätejších chvíľach s deodorantom Perpsi Rock natural.
€6,50    
Kód tovaru 514
Výrobca Perspi
Kategória Nadmerné potenie
 

Perspi Rock prináša na trh okrem spreja, gélu a sprchového krému aj skvelý deodorant, ktorý je 100% prírodný. Funguje na veľmi zaujímavej báze postavenej na minerálnej soli. Tá pochádza z hlbokých ázijských soľných baní, ktoré sú veľmi ťažko dostupné a pre pracovníkov náročné na ťažbu. Deodorant Perspi Rock Natural váži 60 gramov a má originálny tvar hladkého kameňa.

Perspi-Rock je vyrobený výhradne len z prírodných kryštálov kamenca draselného, ktorý je tvorený z prirodzene sa vyskytujúcich minerálnych sulfátov. Už v minulom storočí bolo známe, že kamenec draselný má skvelé antiseptické a sťahujúce účinky. Tým pádom sa tak môže používať aj ako veľmi funkčný i efektívny deodorant.

Okrem toho, že neprepúšťa veľké množstvo potu na povrch pokožky, tak taktiež spomaľuje rast baktérií. Tie spôsobujú v našom podpazuší veľmi nepríjemný zápach, za ktorý sa na verejnosti tak hanbíme. Princíp tejto ochrany proti potenia poznajú v Ázii veľmi dobre. Tawas kryštály (čisto prírodné minerálne kryštály), ktoré poskytuje ochranu proti zápachu z potenia, sa v Ázii používajú už stovky rokov. Perspi-Rock pokrýva kožu mikroskopickú vrstvou minerálnej soli, ktorá neupchá póry, ale spoľahlivo ochráni pred potom a zápachom.

Perspi Rock Natural je deodorant odporúčaný ľuďom, ktorí trpia nadmerným potením alebo len chcú, aby pri cestovaní v MHD na nich nikto nezazeral pre pár kvapôčok potu na košeli.

Aktívne látky:

• minerálna soľ - spoľahlivo neutralizuje potné pachy a zaručuje ochranu.

Vlastnosti:

• deodorant neobsahuje hliník ani iné chemikálie,
• tento produkt vám vydrží niekoľko mesiacov,
• balenie dezodorantu Perspi-Rock je veľmi praktické a skladné,
• ideálna pre cestovanie.

Ako deodorant používať:

Navlhčite malým množstvom vody a aplikujte na čistú pokožku v podpazuší. Odporúča sa používať raz denne po sprche alebo kúpeli.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: