Perspi Shield Ultra podpazušné vložky 10ks

19 hodnotení
 
Novinka Tip Zväčšiť
 
Trpíte nadmerným potením a ani deodoranty nepomáhajú? Siahnite po revolučnej novinke Perpsi-Shield Ultra podpazušných vložkách, ktoré vás raz a navždy zbavia nepríjemných situácií. Jednoduchá aplikácia a zaručený výsledok, to vám ponúkajú podpazušné vložky Perpsi-Shield Ultra.
€6,50    
Kód tovaru 525
Výrobca Perspi
Kategória Nadmerné potenie
 

Pre dôležité spoločenské udalosti, ale aj každodenné použitie ponúkame vysoko funkčné absorbčné podpazušné vložky, a to ako jednorazové, tak pre viacero použití. Vložky Perspi Shield Ultra sa lepia priamo do podpazušia a je možné ich nalepiť skutočne na akékoľvek oblečenie.

Jedná sa o veľmi účinnú ochranu pred „spotenými pazuchami“ a vlhkými košeľami, ktoré vidno aj na kilometre ďaleko. Ocenia ich ako ženy, tak aj muži najmä v letných mesiacoch. Každý jeden z nás minimálne raz zažil nepríjemný pocit v autobuse cestou domov, keď stál, držal sa žltej tyče a z pazuchy mu vychádzal puch potu a na tričku sa objavila veľká vlhká škvrna. Naozaj to nie je závideniu hodná situácia a práve Perspi Shield vložky proti poteniu sú ideálnym riešením ako predchádzať podobným situáciám.

V balení nájdete celkom 10 kusov podpazušných vložiek, ktoré môžete používať kdekoľvek sa vyberiete. Navyše, ak tieto vložky doplníte o ďalšie produkty Perspi Shield proti poteniu, tak môžete ich účinok ešte maximalizovať a predĺžiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: