Trioderm sun MLIEKO na opaľovanie SPF20 - 200ml

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 
Chráňte svoju pokožku počas horúcich letných dni. Vode odolné mlieko na opaľovanie koncentrované v spreji je zárukou jednoduchej aplikácie na celú pokožku. Zloženie chráni pokožku pred spálením a kožné bunky pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením.
€14,90    
Kód tovaru 528
Výrobca Trioderm
Kategória Slnečná ochrana
 

Nepodceňte letné dni a zakúpte si vode odolnú UVA / UVB ochranu. Trioderm Sun mlieko na opaľovanie (SPF20) ochráni pokožku pred spálením a kožné bunky pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Vďaka citlivosti ku pokožke sa skvelo hodí nielen pre dospelých, ale aj pre malé deti, ktoré so sebou beriete na prechádzky či dovolenky.

Jedná sa skutočne o stabilnú ochranu, ktorá minimalizuje riziko podráždenia a vzniku slnečnej alergie. Trioderm Sun opaľovacie mlieko neobsahuje žiadne farbivá a obsahuje vyvážený systém UV filtrov. Tie zaručujú rovnako dlhú ochranu pred UVA i UVB žiarením (overené testovaním v Štátnom zdravotnom ústave). Komplexné zloženie UV filtrov a účinných látok chráni pred spálením i následným poškodením pokožky vplyvom slnečného žiarenia, takže tento váš ochranca zabráni akýmkoľvek nepríjemnostiam.

Jedná sa o balenie 200 ml v spreji, čo nie je úplne zvyčajné. No aj samotné balenie zabezpečuje, že je emulzia jemná a ľahko roztierateľná. Nádoba so stlačeným vzduchom umožňuje jednoduchú aplikáciu vo všetkých smeroch. Mlieko obsahuje aj bambucké maslo, ktoré dokonale zmäkčuje a hydratuje pokožku, vitamín E obmedzuje vplyv voľných radikálov.

Použitie Trioderm Sun mlieka (SPF20)

Pred použitím najprv niekoľkokrát prípravok pretrepte. Následne aplikujte na suchú pokožku pred pobytom na slnku a nechajte dôkladne vstrebať. Stiskom dostanete potrebné množstvo spreja na ošetrované miesto, jemným pohybom ruky ľahko rozotrite. Aplikácia sa odporúča niekoľkokrát počas dňa opakovať, najmä ak ste človek s vyššou činnosťou potných žliaz alebo ak hrozí riziko zotretia. Nanášajte opakovane po kúpaní, počas opaľovania, po osušení uterákom alebo podľa potreby.

Odporúčania

Po bežnom slnení použite Trioder® Sun mlieko po opaľovaní v spreji, 200 ml. Na začervenanú pokožku použite Trioderm® Sun Panthenol spray po opaľovaní, 150 ml alebo Trioderm® Sun Panthenol gél v spreji, 200 ml pre zjemnenie a rýchlu regeneráciu. Chráňte sa pred priamym pôsobením slnka, nie je odporúčané slnenie v čase od 11:00 do 15:00.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádoba je pod tlakom! Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 stupňov Celzia. Spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na dne obalu

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora 9.6.2015 14:07
tento produkt používam už druhé leto a som s ním veľmi spokojná, super aplikácia aj pekne vonia! odporúčam
Odpovedať