Trioderm sun MLIEKO po opaľovaní - 200ml

1 hodnotenie
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 
Doprajte správnu regeneráciu Vašej pokožke po opaľovaní. Mlieko po opaľovaní chráni pokožku pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Jednoduchá aplikácia zaručí pôsobenie aj na citlivých miestach. Pokožka po aplikácii zostáva jemná a poddajná.
€9,90    
Kód tovaru 529
Výrobca Trioderm
Kategória Slnečná ochrana
 

Ďalší produkt v našej ponuke je prípravok Troderm Sun mlieko po opaľovaní. Táto ľahko roztierateľná emulzia skvelo pôsobí na pokožke, ktorá bola počas dňa vystavená slnečnému žiareniu. Hlavným účinkom mlieka po opaľovaní je pomoc pri obnove buniek, ktoré pôsobením lúčov starnú. Jeho aplikácia na pokožku je veľmi jednoduchá a mlieko sa ľahko rozotiera aj na citlivé miesta.

Výhodou tohto produktu je predovšetkým fakt, že je odolný voči vode, takže si ho môžete kľudne zobrať na dovolenku k moru či jazeru. Trioderm Sun mlieko poskytuje UVA a UVB strednú ochranu, takže kožu si nespálite. Výrazne minimalizuje riziko podráždenia a v zniku slnečnej alergie počas horúcich hodín od 11-tej do 15-tej, kedy sa však neodporúča na slnku opaľovať.

Trioderm SUN Mlieko po opaľovaní v skratke:

• je jemný a vhodný pre akýkoľvek typ pokožky (aj citlivú)
• po opaľovaní pokožku výrazne ukľudňuje
• zbaví vás nepríjemného pocitu napínania kože
• pri dlhšom používaní zjemňuje a omladzuje pokožku
• obsahuje olej z marhúľ a aloe vera, ktoré priaznivo vplýva na pokožku
• Trioderm mlieko po opaľovaní neobsahuje žiadne agresívne látky ani farbivá
• objem balenia je 200 ml

Použitie

Aplikujte na osušenú pokožku po pobyte na slnku a nechajte vstrebať (dávajte si pozor - môže zanechať stopy na oblečení). Pri dlhodobom opaľovaní aplikáciu počas dňa pravidelne opakujte. Pred použitím pretrepte! Potrebné množstvo spreja naneste stlačením aplikátora na ošetrované miesto, jemným pohybom ruky sprej ľahko rozotrite. Pre červenú pokožku po nadmernom slnení použite Trioderm® Panthenol sprej alebo Trioderm® Panthenol gél pre rýchlu regeneráciu poškodenej pokožky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: