Trioderm Sun Panthenol sprej - 150ml

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 
Účinná ochrana Vašej pokožky po opaľovaní. Zloženie z rakytníku, olivového oleja, vitamínu E a Hydroxethyl Urea zmierňujú pocity pálenia pokožky po nadmernom ožiarení slnkom. Koncentrácia v spreji je vhodná pre citlivú pokožku a zároveň je vhodná pre deti.
€6,90    
Kód tovaru 530
Výrobca Trioderm
Kategória Slnečná ochrana
 

Trioderm Sun Panthenol tlakový sprej je skvelý a revolučný prípravok na ochladenie a upokojenie sčervenanej pokožky v dôsledku opaľovania. Jeho hlavným účinkom je zmierniť bolesť po nadmernom opaľovaní, ktoré sa môže u človeka vyskytnúť najmä medzi 11-tou a 15-tou hodinou.

Ako funguje Trioderm sprej?

Jednoduchým aplikovaním na pokožku ho rozotriete veľmi ľahko, keďže jeho emulzia je vláčna a jemná. Následne sa na natretom mieste vytvára akýsi chladivý filter. Na tomto mieste budete mať pri dlhšom používaní časom jemnejšiu pokožku, ktorá bude dokonale hydratovaná vďaka spreju. Zložka Panthenol zabezpečí dokonalé chladenie, ktoré ihneď po aplikácii pocítite. Vďaka tomu nebudete cítiť napínanie pokožky a budete sa cítiť oveľa sviežejšie. Ak to však s opaľovaním preženiete až príliš, tak Trioderm sun Panthenol sprej nie je určený na ťažké popáleniny, na ošetrenie vážnych poranení a otvorené rany.

Ďalšie užitočné informácie o Trioderm SUN spreji

• zložka Panthenol chladí pokožku
• vitamíny v prípravku obsiahnuté zamedzujú vzniku voľných radikálov
• neobsahuje agresívne látky, ktoré by mohli vyvolať podráždenie citlivej pokožky
• pri pravidelnom používaní dokáže bunky a teda i pokožku omladzovať

Ako Trioderm Sun Panthenol sprej aplikovať

Tento tlakový sprej so vzácnym obsahom má jednoduchú manipuláciu a prípravok sa tak veľmi ľahko aplikuje. Stačí ho nastriekať v odporúčanej vzdialenosti 15 – 20 cm nad miestom, ktoré chcete ošetriť. Následne sa objaví pena, ktorú krúživým pohybom ruky zľahka rozotrite do postihnutých miest. Ponechajte penu vstrebať do pokožky a nezmývajte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: